Můj profil

Pro ty, které zajímá trocha historie a zkušenosti z předchozích let :-)

Do světa jsem vyrazil v roce 1998 z Českého Rudolce po absolvování studijního oboru "Asistent podnikatele" na ISŠ Technické a obchodní v Dačicích. Cílem byla Vojenská akademie v Brně. V letech 2001 až 2009 jsem souběžně studoval a byl zaměstnancem Armády České republiky a Ministerstva obrany ČR.

Po několikaletém působení v resortu Ministerstva obrany ČR a úspěšně dokončeném magisterském studiu na Univerzitě obrany v Brně (Fakultě ekonomiky a managementu) jsem se rozhodl díky různým okolnostem pro mnohé "slibnou kariéru" ve státní správě ukončit a vydat se cestou trnitou a to "být sám sobě pánem".

V roce 2014 přišla nabídka budovat svou firmu pod hlavičkou PARTNERS.

A jak vidíte, od té doby "makám naplno" a jen minimálně se nechávám rozptylovat jinými aktivitami!

K tomu mi pomáhá i krédo: "NEJDŘÍV MUSÍŠ NĚKÝM BÝT, ABYS MOHL NĚCO MÍT!"

S odstupem času jsem hrdý na to, že jsem přijal právě tuto nabídku. Poznávám mnoho zajímavých osobností z našeho byznysu i z jiných oblastí a zúčastňuji se spousty zajímavých vzdělávacích aktivit nejen pod hlavičkou společnosti Partners.

Zároveň jsem nyní díky správným aktivitám mnohem sebevědomějším a úspěšnějším podnikatelem.

Zajímá Vás proč zrovna Partners?

Partners má pro mne dvě strany mince!

Jedna a dost důležitá je právě klientská! Bez klientů toto podnikání prostě nejde. Ale když už se do toho dáte, vznikne z toho něco, co je dost zavazující jak z pohledu kvality nabízené služby tak i kvality mé osoby jako poradce.

Obrovskou výhodou je to, že pokud poskytujete kvalitní službu, klientská základna se postupem času velmi rychle rozrůstá a to třeba jen na základě doporučení spokojených klientů.

Z toho plyne, že druhou stranou mince nejsou klienti, ale je to činnost manažera. S klienty roste i časová náročnost naší práce, servisu a schůzek s klienty, proto je nutné mít i kvalitní tým profíků, se kterým naši základnu klientů i spolupracovníků budeme společně rozšiřovat.

Obě strany mince zajišťují dynamičnost a neustálý posun vpřed.

Podnikání je pro mne o svobodě rozhodovaní, o zodpovědnosti, volném čase a hlavě o výzvách! Zvláště jih Čech (Dačicko a část Vysočiny) je pro mne obrovskou výzvou. Baví mne být týmovým hráčem, potkávat se se zajímavými osobnostmi, účastnit se různých vzdělávacích akcí a růst po všech stránkách.

To co v každém podnikání nenajdete a co je pro velmi důležité, je možnost kariérového růstu a manažerského vzdělávání, které mi právě Partners nabízí!

Se svým týmem měníme životy našich klientů a budoucích kolegů, zvyšujeme životní úroveň a standart firem, domácností i jednotlivců, se kterými spolupracujeme. Naším cílem je být vidět, budovat si dobré jméno právě na Dačicku, Telčsku, Jemnicku atd..

Jihočeský tým Partners tvoří především sportovci (fotbalisté, hokejisté) a já jsem v tomto případě nesportovní výjimkou, ale zjišťuji, že to v byznysu není překážkou :-)

 

Kanceláře ve kterých mne můžete po domluvě zastihnout

Kancelář, Kapetova 49, 380 01 Dačice

Partners market Klípa s.r.o., Panská 97, 37701 Jindřichův Hradec

a také kavárny a restaurace v širokém okolí dle domluvy :-)

 

Veškeré požadavky můžete zároveň směřovat na mé asistentky

Lucii Burešovou, tel. 724902883

popř.  Ivanu Smrčkovou, tel. 739149572.

Mou pravou rukou v poradenské činnosti a prací v terénu je Michal Ošmera.

Bankovní služby řeším pro své klienty ve spolupráci s UniCredit Bank a Partners marketem PM Kutláková.

Kontaktujte mne ještě dnes: 608339020