Reference

Jsem rád, že zde mohu publikovat své obdržené reference.

 

Ing. Jana Konvalinková, rodičovská dovolená, 33 let, Trubín - okr. Beroun, 3.6.2016

V otázkách finanční problematiky je pan Tihelka spolehlivý a nadmíru pohotový, vždy najde nejideálnější řešení. Navíc je velmi přátelský a vše jasně vysvětlí. Již několikrát mě přesvědčil, že jeho služby mají smysl.

 

PhDr. Jiří Bureš Ph.D., profesor matematiky, 36 let, Kladno, 23.2.2016

Jsem velice spokojený s řešením finančních záležitostí s panem Tihelkou. Má zkušenosti, přehled, dokáže srozumitelně zodpovědět dotazy a ukázat výhody i nevýhody různých možností řešení. Líbí se mi, že dokáže zodpovědět i detailní dotazy a pokud si není jistý odpovědí, konzultuje s dalšími specialisty a institucemi. Jeho služby mohu jen doporučit.

 

Manželé Dana a Karel Bartošovi, 41 let, Beroun, 29.1.2015

Finanční sféra nás nebaví, a proto jsme měli pořád tak trochu špatné svědomí, že nemáme všechny finanční záležitosti tak, jak by měly být. Navíc ta spousta papírů a šanonů….. Ale díky panu Tihelkovi a jeho trpělivému a osobnímu přístupu máme teď klidnější spánek. Navíc úžasný portál Partners, kde mám přehledně a na jednom místě všechny svoje smlouvy, mě naprosto nadchnul J !!!!

 

MgA. Petr Vašek, profesionální muzikant, 33 let, Praha, 26.8.2014

S panem Tihelkou jsem naprosto spokojený, hned od prvního momentu bylo vidět, že je do své práce zapálený a že ví o čem mluví a musím říct, že mě naprosto přesvědčil o svých kvalitách! Všem ho velice doporučuji.

 

Karel a Jana Bartošovi, spokojení senioři, Beroun, 19.8.2014

Máme peníze na stáří a banka ukusuje z tohoto konta. Dostal jsem doporučení na p. Tihelku od f.Partners. Spokojenost, perfektní profesionální jednání ve všech směrech financí.Vřele doporučuji. Karel a Jana B z Berouna 

 

MgA. Jiří Pinkas, 35 let, podnikatel, Praha

Nerad platím za cokoliv víc než musím. Zároveň ale nemám dostatek času na podrobné zkoumání finančního trhu. Můj finanční poradce mi dokonale pomáhá zbavit se zbytečných výdajů.

 

Ing. Vladimír Mašát, důchodce, 71 let, Praha

K účelnému spravování finančních prostředků je dobré mít finančního poradce, který je příjemný, ochotný a má dobrý přehled o využitelných finančních produktech. Takového poradce teď mám.

 

Petra Jarošová, OSVČ, 33 let, Praha

Jan Tihelka je otevřený, inteligentní a pracovitý finanční poradce, který je schopný mi jednoduše a srozumitelně vysvětlit, jak efektivně nakládat s penězi. Můžu se na něj spolehnout.

 

Šárka Bricier, OSVČ, 40 let, Praha 

Chtěla bych poděkovat panu Tihelkovi za lidský přístup při řešení mých finančních otázek, nejen, že mi pomahá si udělat po dlouhých letech zbytečného placení pořádek ve financích, ale dokonce mi pomohl i v nahození pojistek, volal pravě v momentě, kdy mi vypadly. 
 
 

JUDr. Tomáš Ščerba, PhD., advokát, 32 let, Praha

Jan je dle mého dosavadního přesvědčení skutečný profesionál s mimořádnou znalostí v oboru. Disponuje  také širokou škálou praktických zkušeností a je proto radost participovat s tímto finančním poradcem na realizaci i sofistikovanějších investičních projektů.

 

PaedDr. Miluše Lidinská, ředitelka, Beroun

Díky za příjemnou komunikaci, tu pěknou řádku lidí, kteří projdou během roku mojí kanceláří, převyšujete ¨o hlavu¨. Přeji mnoho úspěchů.

 

Ing. Jaromír Fulnek, podnikatel, 33 let, Praha

Se svým přehledem, lidským přístupem a pochopením situace si u mě můj finanční poradce velmi rychle vypěstoval důvěru a s ní spojenou jistotu, že mé úspory jsou v dobrých rukou.

 

Martin Procházka, IT specialista, 44 let, Praha

Během tří schůzek jsme dospěli k tomu, jak dříve "skoncovat" s hypotékou a jak se finančně zajistit na penzi. Honzovy služby doporučuji, svými dotazy a nadhledem nám pomohl uvědomit si explicitně, co jsme ohledně našich financí podvědomě tušili a následně se rozhodnout, jak některé věci změnit.

 

Mgr. et Mgr. Zuzana Ščerbová , advokát, 30 let, Praha

Jan stoprocentně naplňuje význam slova Partners. Profesionál, který pozorně naslouchá a pomáhá naplňovat moje představy namísto toho, aby mi vnucoval ty svoje. Svědomitý a spolehlivý, je vidět, že ho finanční poradenství baví. Poradce, který se nezajíma jen o peníze klienta, ale zejména o klienta jako člověka.

 

Ing. Michal Nadzon, ředitel, 33 let, Praha

Proč doporučit Partners a Jana Tihelku? Nabídka produktů bank, pojišťoven, stavebních spořitelen, fondů, hypotečních společností je, díkybohu, velmi široká. Nicméně pro prací zavaleného člověka je téměř nemožné se v ní orientovat. Získat objektivní a komplexní obraz aktuálních možností, včetně "insider" informací, které se k běžnému zákazníkovi nedostanou, byl důvodem, proč jsem začal využívat služeb Partners. Spolupráce s Janem je vysoce profesionální a flexibilní, a je zřejmé, že prioritou jsou dlouhodobé cíle a zaručení spokojenosti na obou stranách.

 

Veškerá má oprávnění a atestace k investičnímu poradenství, penzijním produktům, pojišťovnictví či bankovním produktům

samozřejmě naleznete např. na těchto adresách:

http://financni-subjekty.penize.cz/25478-tihelka-jan-mga 

https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB10.VIZITKA?p_lang=cz&p_SEQ_ID=2292611&p_VER_ID=1004&p_DATUM=27.02.2017&p_ROL_KOD=

 

Rád zde zveřejním i Vaše reference.

Vás Jan Tihelka

 

 

Kontaktujte mne ještě dnes: 777 061 218