Reference

Jsem rád, že zde mohu publikovat své obdržené reference.

 

Mgr. Jana Odstrčilová, manažerka, konzultantka v oblasti komunikace, 37 let, Liteň, 24.5.2019

Spolupráce s Honzou Tihelkou je výborná. Oceňuji především jeho orientaci na potřeby nás jako klientů, vstřícné a spolehlivé jednání, profesionalitu a osobní přístup. Díky němu jsme s manželem začali o rodinných financích uvažovat v širších souvislostech, lépe jsme si uvědomili, co chceme a jaké jsou naše dlouhodobé cíle. Honza nám pomohl s výběrem nejvhodnější rodinné pojistky, penzijního spoření a poskytl nám užitečné konzultace ohledně výběru nemovitosti a jejího financování. Určitě se na něj budeme obracet i v budoucnu.
 

Mgr. Lenka Janatová, manažerka zákaznické péče, 38 let, Praha 8, 6.5.2019

Honzu znám skoro 15 let z úplně jiného volnočasového oboru. O to více energie ho stálo získat moji důvěru v oblasti financí, kterým se věnuje s maximálním zápalem, odborností a nepřetržitým vzděláváním. Honza je profík každým coulem, umí pomoci nejen, když je potřeba nový produkt, ale zejména ve chvílích, kdy se situace nevyvíjí úplně dobře. V neposlední chvíli se v Partners obklopuje lidmi, kteří umí pomoci a zařídit téměř nemožné. Své finance již nesvěřuji nikomu jinému.
 

Ing. Arch. Vojtěch Pošmourný, architekt, 34 let, Praha 1, 31.10.2018

Jako člověk, který nerad řeší otázky financí a nerozumí této problematice jsem se na základě doporučení svěřil do péče pana Tihelky a jen si libuji! Lidský přístup, naprostá profesionalita a především snaha poznat a pochopit situaci klienta jsou zásady, kterými pan Tihelka vede jednání a hledá nejvhodnější řešení. Nevnucuje zbytečná pojištění a neslibuje naoko lákavé investice, které by vedly pouze ke zklamání. Poradil mi, jak vlastní prostředky spořit tak, aby byly připraveny pro děti, na neočekávané výdaje a na důchod.

 

Roman Kačín, vedoucí výroby, 37 let, Louny, 20.7.2018

Děkuji Vám. Poskytujete výjimečné služby. Jestli se takto staráte o všechny své klienty, tak klobouk dolů.

 

Ing. Monika Vořechová, finanční kontrolor, 41 let, Veltrusy, 13.6.2018

Pan Tihelka je opravdový profesionál ve svém oboru. Jeho služby jsou vždy kvalitní, včasné, srozumitelné a velmi nápomocné. Mým finančním poradcem se stal na základě náhody a já tuto náhodu považuji za štěstí.

 

Lucie Jakabová, account manager, 41 let, Králův Dvůr, 28.1.2018

Chtěla bych poděkovat za finanční plán a Váš čas a trpělivost při objasňování, jak zlepšit a také zajistit lepší budoucnost moji a mého manžela. Velmi si cením Vašeho času. Doporučuji všem finančního poradce, který opravdu poradí a doporučí nejlepší řešení.

 

Ing. Jana Konvalinková, rodičovská dovolená, 33 let, Trubín - okr. Beroun, 3.6.2016

V otázkách finanční problematiky je pan Tihelka spolehlivý a nadmíru pohotový, vždy najde nejideálnější řešení. Navíc je velmi přátelský a vše jasně vysvětlí. Již několikrát mě přesvědčil, že jeho služby mají smysl.

 

PhDr. Jiří Bureš Ph.D., profesor matematiky, 36 let, Kladno, 23.2.2016

Jsem velice spokojený s řešením finančních záležitostí s panem Tihelkou. Má zkušenosti, přehled, dokáže srozumitelně zodpovědět dotazy a ukázat výhody i nevýhody různých možností řešení. Líbí se mi, že dokáže zodpovědět i detailní dotazy a pokud si není jistý odpovědí, konzultuje s dalšími specialisty a institucemi. Jeho služby mohu jen doporučit.

 

Manželé Dana a Karel Bartošovi, 41 let, Beroun, 29.1.2015

Finanční sféra nás nebaví, a proto jsme měli pořád tak trochu špatné svědomí, že nemáme všechny finanční záležitosti tak, jak by měly být. Navíc ta spousta papírů a šanonů….. Ale díky panu Tihelkovi a jeho trpělivému a osobnímu přístupu máme teď klidnější spánek. Navíc úžasný portál Partners, kde mám přehledně a na jednom místě všechny svoje smlouvy, mě naprosto nadchnul J !!!!

 

MgA. Petr Vašek, profesionální muzikant, 33 let, Praha, 26.8.2014

S panem Tihelkou jsem naprosto spokojený, hned od prvního momentu bylo vidět, že je do své práce zapálený a že ví o čem mluví a musím říct, že mě naprosto přesvědčil o svých kvalitách! Všem ho velice doporučuji.

 

Karel a Jana Bartošovi, spokojení senioři, Beroun, 19.8.2014

Máme peníze na stáří a banka ukusuje z tohoto konta. Dostal jsem doporučení na p. Tihelku od f.Partners. Spokojenost, perfektní profesionální jednání ve všech směrech financí.Vřele doporučuji. Karel a Jana B z Berouna 

 

MgA. Jiří Pinkas, 35 let, podnikatel, Praha

Nerad platím za cokoliv víc než musím. Zároveň ale nemám dostatek času na podrobné zkoumání finančního trhu. Můj finanční poradce mi dokonale pomáhá zbavit se zbytečných výdajů.

 

Ing. Vladimír Mašát, důchodce, 71 let, Praha

K účelnému spravování finančních prostředků je dobré mít finančního poradce, který je příjemný, ochotný a má dobrý přehled o využitelných finančních produktech. Takového poradce teď mám.

 

Petra Jarošová, OSVČ, 33 let, Praha

Jan Tihelka je otevřený, inteligentní a pracovitý finanční poradce, který je schopný mi jednoduše a srozumitelně vysvětlit, jak efektivně nakládat s penězi. Můžu se na něj spolehnout.

 

Šárka Bricier, OSVČ, 40 let, Praha 

Chtěla bych poděkovat panu Tihelkovi za lidský přístup při řešení mých finančních otázek, nejen, že mi pomahá si udělat po dlouhých letech zbytečného placení pořádek ve financích, ale dokonce mi pomohl i v nahození pojistek, volal pravě v momentě, kdy mi vypadly. 
 
 

JUDr. Tomáš Ščerba, PhD., advokát, 32 let, Praha

Jan je dle mého dosavadního přesvědčení skutečný profesionál s mimořádnou znalostí v oboru. Disponuje  také širokou škálou praktických zkušeností a je proto radost participovat s tímto finančním poradcem na realizaci i sofistikovanějších investičních projektů.

 

PaedDr. Miluše Lidinská, ředitelka, Beroun

Díky za příjemnou komunikaci, tu pěknou řádku lidí, kteří projdou během roku mojí kanceláří, převyšujete ¨o hlavu¨. Přeji mnoho úspěchů.

 

Ing. Jaromír Fulnek, podnikatel, 33 let, Praha

Se svým přehledem, lidským přístupem a pochopením situace si u mě můj finanční poradce velmi rychle vypěstoval důvěru a s ní spojenou jistotu, že mé úspory jsou v dobrých rukou.

 

Martin Procházka, IT specialista, 44 let, Praha

Během tří schůzek jsme dospěli k tomu, jak dříve "skoncovat" s hypotékou a jak se finančně zajistit na penzi. Honzovy služby doporučuji, svými dotazy a nadhledem nám pomohl uvědomit si explicitně, co jsme ohledně našich financí podvědomě tušili a následně se rozhodnout, jak některé věci změnit.

 

Mgr. et Mgr. Zuzana Ščerbová , advokát, 30 let, Praha

Jan stoprocentně naplňuje význam slova Partners. Profesionál, který pozorně naslouchá a pomáhá naplňovat moje představy namísto toho, aby mi vnucoval ty svoje. Svědomitý a spolehlivý, je vidět, že ho finanční poradenství baví. Poradce, který se nezajíma jen o peníze klienta, ale zejména o klienta jako člověka.

 

Ing. Michal Nadzon, ředitel, 33 let, Praha

Proč doporučit Partners a Jana Tihelku? Nabídka produktů bank, pojišťoven, stavebních spořitelen, fondů, hypotečních společností je, díkybohu, velmi široká. Nicméně pro prací zavaleného člověka je téměř nemožné se v ní orientovat. Získat objektivní a komplexní obraz aktuálních možností, včetně "insider" informací, které se k běžnému zákazníkovi nedostanou, byl důvodem, proč jsem začal využívat služeb Partners. Spolupráce s Janem je vysoce profesionální a flexibilní, a je zřejmé, že prioritou jsou dlouhodobé cíle a zaručení spokojenosti na obou stranách.

 

Veškerá má oprávnění a atestace k investičnímu poradenství, penzijním produktům, pojišťovnictví či bankovním produktům

samozřejmě naleznete např. na těchto adresách:

http://financni-subjekty.penize.cz/25478-tihelka-jan-mga 

https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB10.VIZITKA?p_lang=cz&p_SEQ_ID=2292611&p_VER_ID=1004&p_DATUM=27.02.2017&p_ROL_KOD=

 

Rád zde zveřejním i Vaše reference.

Vás Jan Tihelka

 

 

Kontaktujte mne ještě dnes: 777061218